O NAS

O nas

O nas

Jesteśmy przedsiębiorstwem logistycznym, aktywnym uczestnikiem procesów dostaw ładunków, który opiera swoje działanie o stale rozwijany i doskonalony warsztat zawodowy, zaufanie i długofalowe relacje z partnerami. Rezultatem naszych starań jest mierzalna efektywność realizowanych projektów, bezpieczeństwo operacji maksymalne poszanowanie środowiska naturalnego i zasad współżycia społecznego.

Historia

Historia

Nasza firma powstała w 2013 r., kontynuując tradycje rodzinnej firmy transportowej Koniecznych, działającej na rynku od 1999 r. Bazując na ponad piętnastoletnim doświadczeniu w transporcie silosami, wierzymy, że stale trzeba szukać najlepszych rozwiązań dla realizacji potrzeb naszych Klientów w ustawicznie zmieniającym się środowisku rynkowym. Ci, którzy nam zaufali wiedzą, że zawsze się o to staramy. Każdego dnia.

Działalność

Działalność

Zajmujemy się przewozem ładunków sypkich luzem na terenie całej Europy, szczególnie pomiędzy kontynentem a Skandynawią, oraz kabotażem i przewozami intermodalnymi. Organizujemy przeładunki i składowanie. Posługujemy się specjalistycznym taborem oraz wspieramy naszych partnerów w wypracowaniu rozwiązań spełniających ich specyficzne wymagania.

Pracownicy

Pracownicy

Nasza załoga to grupa fachowców, świadomych wagi swoich obowiązków i znaczenia wykonywanych przez siebie zadań.

Szkolimy i sprawdzamy poziom wiedzy i umiejętności naszych pracowników w zakresie bezpiecznego posługiwania się sprzętem i wyposażeniem, a także niezawodnego prowadzenia operacji.

Nasze wartości

Nasze wartości

Uczciwość i odpowiedzialność

Profesjonalizm i efektywność w działaniu

Szacunek i Innowacyjność

Misja

Misja

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając Klientom bezpieczne i efektywne kosztowo rozwiązania w sferze logistyki ładunków sypkich.

Wizja

Wizja

Nie szukamy dróg na skróty. Budowa trwałych relacji z Partnerami, profesjonalizm, dbałość o bezpieczeństwo, działanie z wyobraźnią, leżą u podstaw zrównoważonego rozwoju oraz dobrobytu jednostek i społeczeństwa.

Certyfikaty

Certyfikaty

Dbamy o bezpieczeństwo pracy, zdrowie zaangażowanych osób oraz ograniczenie wpływu, jakie działalność gospodarcza wywiera na środowisko naturalne. Nasze pojazdy spełniają najbardziej wymagające normy emisji spalin EURO 6. Pracujemy zgodnie z wdrożonymi procedurami: GMP+, ISO9001, ISO1400, SQAS.